úvod
gangy
pravidla
kontakty

Gangy

Nightmares

Motorkářské bundy, potemnělé tváře a hlasitá tvrdá hudba - to vše vystihuje gang Nightmares. Od té doby, co je mafie před lety vytlačila na periférie, scházeli se v pozdních nočních hodinách ve stínech, aby vymysleli, jak se pomsít. Nyní ale povstávají, aby znovu dobyli ulice pro své motorové oře. Už jen při pohledu na traktor se jim dělá nevolno a o snahách Dětí Háje motorová vozidla ve městě zcela zakázat ani nemluvě.

Vizáž dělá hodně a chcete-li dobýt svět, je třeba budit hrůzu už sám o sobě. Tímto heslem se řídí Nightmares. Jediná správná barva je černá. Jediný správný materiál je kůže. Jediný správný rytmus je metal. Těžké boty, lebkované šátky, černé brýle. Tím vším děsí Jase Breen se svými Nightmares Prágl.


Rolník Stouns

Ač na první pohled působí jako řadoví sedláci, jedná se ve skutečnosti o dobře organizovanou skupinku, se kterou si není radno zahrávat. Pokus se jim míchat do byznysu s tajně pálenou samohonkou a stihne tě hněv Whisky Jane, která vládne gangu pevnou rukou. Přesně takový osud teď čeká gang Nightmares, kteří si troufli prohánět se Rolník Stouns po polích na motorkách a poškodili jim letošní úrodu, a Děti Háje, kteří začali bojovat proti rozšiřování polí namísto lesů.

Na sobě lacláče a flanelku, na hnátách naražené holinky a hlína až za ušima. Přesně tak poznáte Rolník Stouns. Když už na sobě náhodou mají triko, je řádně vyšisované od sluníčka. Správnému vidlákovi nechybí ani slamák a mozoly na rukou, i když těch si pod sprškou vody už většinou nevšimnete.


Děti Háje

Lásku, mír a svobodu hlásá „Sedmikráska“, vůdce skupiny Děti Háje. Jak ale může být mír, když jejich kšefty ohrožují gangy Nightmares a Rolník Stouns? Proto Děti Háje společně vycházejí se svého squatu na kraji města, svazují své dlouhé vlasy do copů a vyrážejí v batikovaných tričkách čelit ostatním dvěma gangům s vodními pistolemi v ruce.

Přestože pacifistické hodnoty vyměnili za vodní kvéry, dlouhé vlasy a barevná rozevlátá vizáž jim zůstaly. Správný člen Dětí Háje má zářivou čelenku, batikované triko a bžilion náramků a náhrdelníků. Čím víc veselých barev, tím lepší!Máte vybráno? Už víte, která tlupa je pro vás ta jediná pravá? Bezva! Klikněte sem a přihlaste se do svého gangu!